5:38 27/05/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > ח"כ שולי מועלם על ח"כ גטאס: "אויב ישראל"

ח"כ שולי מועלם על ח"כ גטאס: "אויב ישראל"

תגובות חריפות במערכת הפוליטית לחשיפת ערוץ 20, לפיה ח"כ באסל גטאס משתתף במסע גיוס כספים למשט נשים מברצלונה לרצועת עזה. ח"כ אמיר אוחנה: "חברי הכנסת של בל"ד הם אויבי ישראל"

 

בתגובה לפרסום בערוץ 20, על כך כי ח"כ גטאס ניצל את פגרת הקיץ מהכנסת על מנת לגייס כספים בצפון אמריקה עבור משט נשים שייצא מברצלונה לכיוון רצועת עזה ביום ד', אמרה ח"כ שולי מועלם כי מקומו של באסל אינו בכנסת.

צפו בפטריוטים דנים בארגון המשט של ח"כ באסל גטאס

"מקומו של באסל גטאס, כמו כל מי שחותר תחת קיומה של מדינת ישראל, אינו בכנסת", אמרה ח"כ מועלם לערוץ 20. "לצערי הניסיון מלמד שכל ניסיון להוציא אותו ואת חבר מרעיו נופל בבג"צ. גטאס, כמו יתר חברי בל"ד, לא עשו דבר כדי לשפר את חייו של הציבור הערבי שבחר בהם. משהו ב – DNA של המפלגה הזו מוציא פעם אחר פעם את חבריה בצורה הכי גסה נגד מדינת ישראל. ההיגיון הבסיסי ביותר אינו יכול לקבלם בין כותלי הכנסת".

באסל גטאס. צילום: פלאש 90
באסל גטאס. צילום: פלאש 90

ח"כ אמיר אוחנה (ליכוד) הגיב בחריפות לפרסום בערוץ 20. "חברי הכנסת של בל"ד, העומדים לזכר מחבלים צמאי דם, הם אויבי ישראל החיים מפיו של משלם המסים הישראלי", אמר ח"כ אוחנה לערוץ 20. "הם בושה לאלה מבין ערביי ישראל שמעוניינים לחיות פה בשלום ובעיקר בושה לנו, מייצגי מדינת ישראל על רשויותיה השונות, שלא מצליחים לסכל את הפיגוע הפרלמנטרי הזה".

כזכור, אתמול פרסמנו כי ח"כ באסל גטאס משתתף בגיוס כספים למשט לעזה: חבר הכנסת יצא למסע הסברה בצפון אמריקה לטובת משט נשים לרצועת עזה, שייצא ביום רביעי מברצלונה. בפגישה שערך גטאס עם הקהילה הערבית בקליפטון, ניו ג'רזי, שבארה"ב, חשף חבר הכנסת את ההכנות לקראת משט הנשים ש"ישבור את המצור הבלתי-מוצדק על עזה" לטענתו.

 

משט הנשים יצא ביום רביעי

ביום רביעי הקרוב צפו לצאת "משט הנשים" מברצלונה, משט הכולל שתי ספינות ועליהן עשרות נשים ממדינות שונות בעולם, בין היתר גם מישראל. הנשים מבקשות "לפרוץ את מצור הימים על עזה", ובישראל נערכים לסכל את תכניתן ולמזער את הנזקים ההסברתיים שיכולים לעלות בשל כך.

המשט יעצור במספר תחנות בדרך, כאשר התחנה הראשונה תהיה בקורסיקה, בכל תחנה הנשים מתכוונת לקיים מסיבות עיתונאים והפנינג תמיכה במאבקן.

לא תעלה על המשט הקרוב. זועבי. . צילום: מרים אלסטר, פלאש 90
לא תעלה על המשט הקרוב. זועבי. . צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

על הסיפון אמורות לעלות מספר "פעילות שלום" מאמריקה, אסיה ואירופה, ביניהן גם יועצת התקשורת של הח"כ חנין זועבי, בעוד חברת הכנסת החליטה שלא להפליג בעצמה במשט הנוכחי.

המשט מוגדר כ"משט לא אלים" והמארגנות טוענות כי הוא נועד להביע סולידריות, להביא מסר של תקווה לעם הפלסטיני ולקרוא תיגר על "המצור הלא אנושי והבלתי חוקי שישראל מטילה על עזה במשך שנים", עוד הודיעו הנשים כי הן מקוות להימנע מעימותים עם חייל צה"ל אך הן נחושות לשבור את המצור על עזה.

 

 

 

 

רינת ורדי

רינת ורדי

אולי יעניין אותך גם

ח"כ שלי יחימוביץ' ויו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: פלאש 90

ניסנקורן זכה, יחימוביץ': "גניבת בחירות ממוסדת"

היו"ר המכהן ניסנקורן ניצח ברוב של למעלה מ-60%. המתמודדת ח"כ יחימוביץ' סירבה לקבל את התוצאות: "נגיש עתירה לקיום הבחירות מחדש תחת חוקי המדינה"

תגובה אחת

  1. הם אויבי ישראל ולא מהססים להתגאות בכך.אני רק תמה על בג"ץ שברגל גסה מתערב בעניינים שאינם משפטיים תוך הפרת העקרון היסודי והפשוט של הפרדת רשויות ומצד שני מתעלם מהחוק הקובע שרשימה שמתנגדת לרעיון שישראל היא יהודית ודמוקרטית ואיפשר לבל"ד לרוץ לכנסת לאחר שרשימתו של כהנא (שאינו יותר טוב) נפסלה באותו נימוק.למה איפה ואיפה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.