22:29 29/04/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > בוחרים 20: הסקר הגדול

בוחרים 20: הסקר הגדול

שנה עברה מאז הוקמה הממשלה ה-34 בראשות בנימין נתניהו וכעת הגיעה השעה לבחון את תפקודה בעיני הציבור הרחב. הצטרפו לסקר והצביעו

הבעיות המוטלות לפתחה של ממשלת נתניהו הרביעית הן רבות. גל הטרור שפוקד את המדינה, המאמץ להוריד את יוקר המחיה והניסיון לאשר את מתווה הגז מלווים את שרי הממשלה יום יום ושעה שעה. שנה לאחר שהצליח בנימין נתניהו להעמיד את קואליציית ה-61, הגיע הזמן לבחון מה הציבור הרחב חושב על תפקודה של הממשלה.

איזה ציון אתם נותנים לתפקוד הממשלה? איך לדעתכם היא מתמודדת עם מחירי הדירות המאמירים? כיצד התמודדה עם גל הטרור? האם המצב הנוכחי מחייב דווקא שינוי בהרכב הממשלה? וכמובן – למי הייתם מצביעים לו היו נערכות הבחירות כיום?

שאלה אחת שאינה קשורה במישרין אל הממשלה עוסקת בגופים המסקרים אותה. כיום נדמה כי עיקר השיח מתנהל ברשתות החברתיות ולא בגופי התקשורת המסורתיים, האם זה נכון לדעתכם? מהיכן אתם שואבים את המידע המנחה אתכם בהצבעה לכנסת?

הצטרפו לסקר והשפיעו. תוצאות הסקר המלאות יוצגו בתכנית "בוחרים ב-20"  עם קלמן ליבסקינד ביום רביעי ב-21:00 רק בערוץ 20.

 

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

תמונה שצולמה מהצד הישראלי על התקיפה בסוריה. צילום: פלאש 90

דיווח ערבי: ישראל תקפה בקונייטרה

כלי תקשורת ערביים דיווחו על פיצוצים שנשמעו באזור בסיס של צבא סוריה, כתוצאה מתקיפה ישראלית. לפני יומיים השמיד צה"ל נשק איראני שיועד לחיזבאללה באזור דמשק

17 תגובות

 1. אני ועוד מלא אנשים לדעתי היו מצביעים "זהות" בראשות משה פייגלין. חבל שלא נתתם את האופציה

 2. מתלבט בין ליברמן לפייגלין
  למה אין אופציה "זהות"?

  • אלכס, מה יש להתלבט בין פייגלין לליברמן?
   ליברמן היה 16 שנים בכנסת, מתוכן 13 שנה כשר, ו-6 שנים כשותף הבכיר ביותר בממשלה, בעל 5 תיקים וחברות בקבינט. מה הוא עשה למעט הפרחת הצהרות מפוצצות לחלל האוויר שאין בהן מאום, כמו "נפוצץ את סכר אסואן" או "נהרוג את הנייה תוך 48 שעות אם גופות החללים לא יחזרו"?
   כל מה שהבטיח לא קיים – לא חוק נאמנות שעליו הוא רכב ב-2009, לא ברית זוגיות, לא חקירת מימון עמותות שמאל, לא ביטול הפנסיה של בשארה.
   הוא אומר שהוא לא בקואליצייה על אף העובדה שהיא ימנית, כי מכרו את הכל לחרדים וכי הוא לא יוכל לקדם את חוק ברית הזוגיות כשהם נמצאים. להזכירו, ב-2009, כשלחרדים היה משקל הרבה יותר גדול (18 מנדטים לעומת 13 היום), הוא ישב איתם בממשלה שמכרה להם לא פחות מאשר היום, ועדיין לא עשה כלום בגזרת ברית הזוגיות, על אף שהיה לו את כל הזמן שבעולם לעשות זאת (4 שנים), וכן בשל היותו השותף הבכיר.
   אבל גורנישט.
   ליברמן הוא פטפטן. הוא לא ימני, אשר מאמין בתוכנית חילופי שטחים שבסופה תקום מדינה פלסטינית כבר משנת 2004 בכנס הרצליה. תבדוק אותי. משום מה הצליח לעבוד על הציבור הטיפש שלנו שהוא עלק ימני.

   פייגלין מחזיק באותה משנה כבר 20 שנה, לא זז ימינה או שמאלה (במקרה שלו – לא זז שמאלה), הוא היחיד שמציג פתרון מדיני פרקטי וישים שיסיים את הסכסוך בדרך שמטיבה עם משנת הימין, וגם כשהיה בכנסת היה היחיד שהתנגד לשחרור מחבלים, טען בריש גלי שצריכים להתנתק מתוכנית "2 המדינות" ולספח את השטחים, והיה אחד הח"כים המצטיינים, בטח בליכוד, בכל הקשור לנוכחות במליאה ובועדות, ואף פעל בתחומים אחרים (מאבק בעד לגליזציה של קנאביס רפואי – מהלך שהוא הראשון שהתחיל והציף אותו בכנסת אי פעם, וכן המאבק במונופול "חברת שראל" שקיבל זיכיונות חופשי ללא מכרז – דבר שבזכות פעילותו של פייגלין הופסק, על אף העובדה שפייגלין קיבל איומים בשל מאבקו זה)

   איפה ההתלבטות בכלל? היש התלבטות?

   ברור שפייגלין.

 3. מדוע לא מציגים את מפלגת זהות של פייגלין כאופציה?

 4. איפה מפלגת זהות???? בושה!

 5. מה עם זהות???

 6. אלדד שמעון

  ברשימת המפלגות התעלמתם ממפלגת "זהות" של פייגלין.
  אני מקווה שזה בשוגג ויתוקן במהרה.

 7. אתם חייבים להוסיף את תנועת זהות בראשות משה פייגלין. בלי זה הסקר לא שווה כלום…

 8. מרדכי ליפמן

  להוציא את עניין ההסברה בו נתפסה הממשלה (ובמיוחד רה"מ כאחראי על), כשמכנסיה מופשלות. גופים רבים, חוץ ממשלתיים בארץ ובחו"ל, הנעזרים בארגונים ישראליים במו שוברים שתיקה ואחרים, משמידים את הלגיטימציה של מדינת ישראל, ועושים זאת יומיום ושעה שעה, ללא הפרעה. בנושאים אחרים הממשלה פועלת נכון, אף כי גם כאן יש מקום "לשפר" את תפקודה הפוליטי. למשל אופן טיפולה בקבוצות כגון התנועה האיסלאמית וארגונים דומים.

 9. מדוע מפלגת זהות, מקום שלישי בכל הסקרים, איננה ברשימה
  הטיית בחירות או סקר לא מקצועי ?

 10. אודי אהרון

  חבל שאי אפשר לדרג שרים בנפרד. רק כדי שבוגי ידע שכולם חושבים שהוא גרוע

 11. אני מעוניין להצביע למפלגת זהות. מדוע היא אינה מופיעה בסקר שלכם??

 12. חגי זילברברג

  אני מצביע למפלגת זהות !

 13. אתם ממלכדים את הבוחרים בשאלה מי משפיע עליך – למה אין סעיף נוסף, על בסיס עשייה למשל? דעתי האישית למשל?

 14. למה לא ניתן עדיין לראות ערוץ 20 עידן + .
  כמה זמן זה לוקח ?

 15. מחכה לבחירות, להצביע פה למען העתיד של המדינה

 16. איפה מפלגת זהות, יא עורכים של עשרים??

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.