13:32 28/05/2017
מבזקים

דיווח במצרים: 24 הרוגים ו-16 פצועים במתקפת ירי על אוטובוס שהסיע נוצרים קופטיים מדרום לקהיר

פיגוע ירי לעבר כוח צה"ל סמוך לרמאללה. אין נפגעים, החוליה שביצעה את הירי נמלטה

דף הבית > אקטואליה וחדשות > אין באו"ם טיפת אנושיות

אין באו"ם טיפת אנושיות

נתן מאיר לערוץ 20: לא יכולתי להשאיר את הצעקה בלב

הבוקר פורסם כי נתן מאיר בעלה של דפנה מאיר ז"ל אשר נרצחה לפני מספר חודשים בישוב עתניאל שיגר מכתב למזכ"ל האו"ם בנקי מון. במכתב מאיר מביע את כעסו על היחס שיקבלו הוא וביתו רננה כאשר הגיעו לביקור במועצת הביטחון של האום.

בשיחה שערכה עמו שרונה מן בתוכנית 'היום הזה' בערוץ 20 אמר מאיר: "האמת שלא היו לי צפיות ולכן גם לא היו אכזבות אבל את הצעקה שבלב לא יכולתי להשאיר בתוך הלב וחלטתי לכתוב אותה" נתן המשיך " הצעקה אומרת אם אתם לא מסוגלים להישיר מבט לעניים של אנשים פגועי טרור, אם אתם לא מסוגלים ללחוץ את היד ולהגיד מילה אחת של אמפטיה אל נפגעי טרור שמגיעים אליכם, אולי אתם לא רלוונטיים בתור אנשים ידברו על מה שמתרחש במזרח התיכון"

מאיר דיבר גם על החוויה של ביתו רננה "גם רננה ביתי הרגיש את אפס ההתייחסות מצד האום.. כאשר הגענו לשם כולם ידעו מי אנחנו. השגריר דנון הציג אותנו במועצת הביטחון של האום נציגים מ- 15 מדינות אף אחד לא ניגש אלינו אף אחד לא הביע תנחומים. נאמר לי שיענו למכתב הזה אך כאמור אין לי צפיות מהאו"ם".

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

1

הותר לפירסום: נעצרו חשודים בירי במחסום ג'בארה באפריל

הותר לפרסום כי בפעילות של שירות הביטחון הכללי בשיתוף צה״ל ומג״ב, נעצרה חוליית טרור בחשד למעורבות בפיגוע ירי שבוצע בתאריך 29.4.17 לעבר כוח צה"ל במחסום ג'בארה הסמוך לטייבה וטול כרם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.