12:43 25/09/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > אין באו"ם טיפת אנושיות

אין באו"ם טיפת אנושיות

נתן מאיר לערוץ 20: לא יכולתי להשאיר את הצעקה בלב

הבוקר פורסם כי נתן מאיר בעלה של דפנה מאיר ז"ל אשר נרצחה לפני מספר חודשים בישוב עתניאל שיגר מכתב למזכ"ל האו"ם בנקי מון. במכתב מאיר מביע את כעסו על היחס שיקבלו הוא וביתו רננה כאשר הגיעו לביקור במועצת הביטחון של האום.

בשיחה שערכה עמו שרונה מן בתוכנית 'היום הזה' בערוץ 20 אמר מאיר: "האמת שלא היו לי צפיות ולכן גם לא היו אכזבות אבל את הצעקה שבלב לא יכולתי להשאיר בתוך הלב וחלטתי לכתוב אותה" נתן המשיך " הצעקה אומרת אם אתם לא מסוגלים להישיר מבט לעניים של אנשים פגועי טרור, אם אתם לא מסוגלים ללחוץ את היד ולהגיד מילה אחת של אמפטיה אל נפגעי טרור שמגיעים אליכם, אולי אתם לא רלוונטיים בתור אנשים ידברו על מה שמתרחש במזרח התיכון"

מאיר דיבר גם על החוויה של ביתו רננה "גם רננה ביתי הרגיש את אפס ההתייחסות מצד האום.. כאשר הגענו לשם כולם ידעו מי אנחנו. השגריר דנון הציג אותנו במועצת הביטחון של האום נציגים מ- 15 מדינות אף אחד לא ניגש אלינו אף אחד לא הביע תנחומים. נאמר לי שיענו למכתב הזה אך כאמור אין לי צפיות מהאו"ם".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

אליס ויידל, מנהיגת מפלגת "אלטרנטיבה לגרמניה", ספטמבר 2017. צילום: רויטרס

חשש בארגונים יהודים בעולם בעקבות התחזקות הימין הקיצוני בגרמניה

בעקבות כניסתה לפרלמנט של מפלגת "אלטרנטיבה לגרמניה" כסיעה השלישית בגודלה, חשש בקהילה היהודית במדינה: "מצפים מהכוחות הדמוקרטים לחשוף את טבעה האמיתי"