מבזקים

קצבה מהרשות הפלסטינית למשפחת המחבל הדורס

הרב אליהו זייני: "לתאם כל צעד עם טראמפ"

דיווח: נדחו טענות נתניהו על צוק איתן

רבנים יוצאים למאבק על הטהרה

דובר הבית הלבן: טרם נתקבלה החלטה באשר להעברת השגרירות לירושלים

אושר: אסירים יוכלו להצביע בבחירות לרשויות המקומיות

משפחת אזריה סירבה למאסר של שנה וחצי

הישראלים שנלחמים נגד ישראל

תמונה: ח"כ איוב קרא הושבע כשר בלי תיק בממשלה

חייל נפצע באורח קל מרסיס סמוך למבוא שילה

דף הבית > אקטואליה וחדשות > אסון החניון: אותרה גופה נוספת ברמת החייל

אסון החניון: אותרה גופה נוספת ברמת החייל

כוחות פיקוד העורף איתרו גופה רביעת בתוך הריסות החניון ברחוב הברזל ברמת החייל בתל אביב. שניים עדיין נעדרים

אסון החניון

כוחות פיקוד העורף איתרו הבוקר (יום ו') את גופת ההרוג הרביעי באסון קריסת החניון ברמת החייל בתל אביב. הכוחות פועלים לחילוץ הגופה והודעה נמסרה למשפחת ההרוג. מאמצי חילוץ נעשים בחלקים מסוימים בחניון, בהם נמצאים הלכודים, כך על פי ההערכות. יש סימנים לגבי מיקום הרוג נוסף, אך הוא טרם אותר. שני פועלים עדיין נעדרים. 

החניון ברמת החייל קרס ביום שני בבוקר ברחוב הברזל ברמת החייל בתל אביב. בתחילה אותרו שני הרוגים במקום. בהמשך אותרה גופה נוספת. 23 נפצעו באירוע, וכוחות המשטרה ופיקוד העורף החלו בחיפושים אחר נעדרים מתחת להריסות. הכוחות פעלו ברציפות – גם ביום ובלילה – בעזרת זרקורים, גנרטורים ואתים, במטרה לאתר את הנעדרים. ארבע שעות אחרי ההתמוטטות שוחחו המחלצים עם שניים מהלכודים בסלולר ושמעו צעקות, אבל לאחר מכן הקשר עמם אבד.

באתר הבנייה, שמוקם על ידי החברות אפריקה ישראל ודניה סיבוס, התבצעו עבודות עבור חניון שנבנה עבור חברת אחוזת חוף, חברה בת של עיריית תל אביב-יפו. החניון אמור היה להיבנות בארבעה מפלסים בשטח של כ-17 אלף מ"ר. הפרויקט החל בנובמבר 2014 וכי הוא היה אמור להסתיים בתחילת 2017.

עובדים בקום דיווחו על כשלים בשטח: מיכה לוין, מנהל עבודה באתר הבנייה, סיפר על "מכשיר שניקה את הרצפה, וכל פעם שעבר לידנו הרגשנו את האדמה קצת רועדת. זה היה נראה לא טוב. גם אמרתי למנהל פרויקטים שלי שמרגיש קצת לא בריא איך זה רועד. לא עברה שעה וכל הבניין קרס מהאמצע".

שלשום (ד') הותרו לפרסום שמותיהם של שלושה מההרוגים באסון אולג יעקובוב (60) מתל אביב, דניס דיאצ'נקו (28) נתין זר אזרח אוקראינה ועאהד אלחאג' (34) מבית רימא. כוחות ההצלה ממשיכים כל הזמן בחיפוש אחר נעדרים נוספים, אמש הגיעו כוחות החילוץ לגופה נוספת שהוצאה מבין ההריסות, ונמשכים החיפושים אחר 2 נעדרים אשר קיים חשש לחייהם ונותק עימם הקשר.

עקיבא לם

עקיבא לם

עורך משנה, אתר ערוץ 20
עקיבא לם

אולי יעניין אותך גם

BDS

"לא רצויים פה": פעילים פרו ישראלים הותקפו בבריסל

היום (ב') התקיים כנס בפרלמנט האירופי במטרה להיאבק בחרם על ישראל, מנגד קיימה תנועת ה-BDS כנס משלה נגד פעילות ההסברה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.