13:18 23/06/2017
מבזקים

דיווח ערבי על ירי טיל מאוניית קרב רוסית לעבר מטרה בעומק שטח סוריה

בתוך חצי שעה: רוכב אופנוע הרוג ואחר פצוע קשה בשתי תאונות שונות

דף הבית > אקטואליה וחדשות > אני עם סמוטריץ'

אני עם סמוטריץ'

חילונית ואם לארבעה דורשת לסיים את מופע הצביעות הצדקני שמתחולל ביממה האחרונה נגד בני הזוג סמוטריץ'. "יולדות צריכות מנוחה"

לא בחרתי מעולם במפלגת הבית היהודי ובצלאל סמוטריץ' בהחלט לא כוס הקפה שלי, אבל ביממה האחרונה מתחולל מופע של צביעות צדקנית.

כאמא חילונית לארבעה ילדים, שאת רובם ילדתי בניתוח קיסרי, אני בהחלט יכולה להבין את ח"כ סמוטריץ' – ובעיקר את אשתו. קשה ליולדת טרייה להתמודד עם ביקורי משפחות המוניות, גם אם זה "בשעות הביקור המקובלות".

חדר תינוקות. צריכים את השקט שלהם. צילום: פלאש 90
חדר תינוקות. צריכים את השקט שלהם. צילום: פלאש 90

משפחות שמגיעות עם מספר רב של אנשים (בעיקר ילדים)  עם סירים בעלי ריחות חזקים במיוחד, מפריעים מאוד למהלך ההחלמה של היולדת. לידה זו חוויה מאוד מאתגרת לכל אישה ובמקום להתעסק עם הרך הנולד ועם המנוחה שאנחנו כ"כ זקוקות לה – אנחנו צריכות להתמודד עם רעש אינסופי ולא פחות מזה – אנחנו צריכות להצטער ולהתנצל על עצם הבקשה שלנו לשקט.

לפעמים אני ממש מרחמת על האחיות שצריכות להתמודד עם כל התופעה הזאת.

אחרי לידה – כל אישה עוברת תהליך החלמה כזה או אחר ואין שום דרך לעשות זאת כשאת יושבת בחדר עם וילון מוסט ובמיטה לידך יש 15 אנשים שמבקרים את השכנה לחדר. גם אם זו המשפחה הכי שקטה בעולם, אין שום דרך לגרום ל-15 אנשים לדבר כל אחד בתורו מבלי שיהיה קרקס שלם.

בית חולים הוא ממש לא מגרש המשחקים ובטח שבטח  – הוא לא מקום לפיקניק המוני משפחתי. יולדות צריכות מנוחה.

עדן צדוק

עדן צדוק

אולי יעניין אותך גם

שרת המשפטים איילת שקד. צילום: פלאש 90

שקד על חקירת דובר שוברים שתיקה: "אלימות נחקרת"

משטרת חברון זימנה לחקירה את דין יששכרוף, דובר ארגון השמאל הקיצוני "שוברים שתיקה" שהעיד בפומבי כי תקף פלסטיני ללא סיבה. שו"ש: "חקירות לא מרתיעות אותנו"