13:50 30/04/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > אני עם סמוטריץ'

אני עם סמוטריץ'

חילונית ואם לארבעה דורשת לסיים את מופע הצביעות הצדקני שמתחולל ביממה האחרונה נגד בני הזוג סמוטריץ'. "יולדות צריכות מנוחה"

לא בחרתי מעולם במפלגת הבית היהודי ובצלאל סמוטריץ' בהחלט לא כוס הקפה שלי, אבל ביממה האחרונה מתחולל מופע של צביעות צדקנית.

כאמא חילונית לארבעה ילדים, שאת רובם ילדתי בניתוח קיסרי, אני בהחלט יכולה להבין את ח"כ סמוטריץ' – ובעיקר את אשתו. קשה ליולדת טרייה להתמודד עם ביקורי משפחות המוניות, גם אם זה "בשעות הביקור המקובלות".

חדר תינוקות. צריכים את השקט שלהם. צילום: פלאש 90
חדר תינוקות. צריכים את השקט שלהם. צילום: פלאש 90

משפחות שמגיעות עם מספר רב של אנשים (בעיקר ילדים)  עם סירים בעלי ריחות חזקים במיוחד, מפריעים מאוד למהלך ההחלמה של היולדת. לידה זו חוויה מאוד מאתגרת לכל אישה ובמקום להתעסק עם הרך הנולד ועם המנוחה שאנחנו כ"כ זקוקות לה – אנחנו צריכות להתמודד עם רעש אינסופי ולא פחות מזה – אנחנו צריכות להצטער ולהתנצל על עצם הבקשה שלנו לשקט.

לפעמים אני ממש מרחמת על האחיות שצריכות להתמודד עם כל התופעה הזאת.

אחרי לידה – כל אישה עוברת תהליך החלמה כזה או אחר ואין שום דרך לעשות זאת כשאת יושבת בחדר עם וילון מוסט ובמיטה לידך יש 15 אנשים שמבקרים את השכנה לחדר. גם אם זו המשפחה הכי שקטה בעולם, אין שום דרך לגרום ל-15 אנשים לדבר כל אחד בתורו מבלי שיהיה קרקס שלם.

בית חולים הוא ממש לא מגרש המשחקים ובטח שבטח  – הוא לא מקום לפיקניק המוני משפחתי. יולדות צריכות מנוחה.

עדן צדוק

עדן צדוק

אולי יעניין אותך גם

כוחותינו בזמן המבצע. צילום: דוברות משטרת ישראל

מבצע מעצרים נגד סוחרי נשק וסמים במגזר הערבי

לאחר חודשים של הפעלת סוכן סמוי, יצאה הבוקר (א') משטרת ישראל למבצע מעצרים רחב נגד סוחרים באמצעי לחימה ובסמים בקרב המגזר הערבי. צפו

6 תגובות

 1. שרית אסטריכר

  אני ממש לא עם סמוטריץ החשוך והגזען שהוא בושה למחנה הדתי הלאומי
  וגרוע מכך הוא דוגמא רעה לנוער

  רוצים שקט,
  יש בתי חולים עם נהלים שלחדר יולדות לא נכנסים ממספר מועט של מבקרים
  ובלובי יש את ההילולות

  וזה לכולם
  אשכנזים
  ספרדים
  ערבים

  סמוטריץ פשוט בושה

  אגב מה ההבדל בינו לבין אחרון השמאלנים
  שדורש הפרדה ????????

  • לאחרונה אבי היה מאושפז במחלקה פנימית וסבל מאד ובמיטה לידו היה מאושפז אדם חובש כיפה שזכה לביקורים תכופים מהבנות שלו ובני המשפחה שלהם. הן דיברו נון סטופ בסלולרי בקולי קולות, כיבו את המזגן, וכשאבא שלי ביקש שידליקו או שיפסיקו לדבר בקול רם הן דיברו אליו בגסות שלא תיאמן וקיללו אותו קללות גזעניות. ממש בלי סיבה וללא פרובוקציה. לא האמנתי שאנשים מסוגלים לדבר בכזו רשעות לאדם חולה ומבוגר. זה היה סיוט מתמשך עבור כולנו. ממש אי אפשר לדמיין כמה סבלנו מהמשפחה הזו. ולא, הם לא היו ערבים אלא יהודים מרוקאים.

 2. באותו עניין, בחו"ל אף אחד לא יכול להיכנס למחלקת יולדות או לבתי חולים לילדים ללא אישור מיוחד, ולכן אין שום ביקורים של בני משפחה מלבד ההורים הישירים של הרך הנולד או של הילד החולה. אין חגיגות לידה, אין ביקורים של החותנת, רק המשפחה הצמודה ביותר. אם היולדת או הורי הילד רוצים שמישהו אחר יבקר הם צריכים לבקש אישור מיוחד ולנמק אותו.

 3. אין שום גזענות.לאור מה שקורה בינינו לבינם ולאור מה שקורה מסביב הגיע הזמן להפריד.רוב הציבור הישראלי רוצה בכך.ממש כמו שהיגיע הזמן להפריד בין המיסתננים לישראלים.יש אולי מיליון זרים בארץ.כוונה מכוונת כדי לטשטש זהות עיברית.נקעה נפשו של העם מהליברליזם המגמתי הקוסמופוליטי הזה.ארץ ישראל שייכת לעם ישראל.גזען מי ששונא עמו וארצו ופועל להריסת התודעה העיברית בהבאת מיליוני זרים לתוך מדינת ישראל.קוראים לזה שינאה עצמית. הלאומי נירדף מיתעללים בו מסיתים נגדו בלי סוף.היגיע הזמן להעלות תיקשורת לאומית שתעשה יחסי ציבור לאוהבי עמם וארצם.

 4. אני עם סמוטריץ. צדיק בסדום. אנחנו צוחקים על אובמה כשהוא דורש להקפיד לא לצרף טרור לאיסלם. וכאן לא תקין פוליטית לצרף אויב וערבי. או שונא וערבי (למרות שהם מחונכים מינקות לשנוא יהודים אין תלמיד יוצא דופן, הדרשות במסגדים וכל המדיה שלהם מלאה בשנאת יהודים אנטישמית קשה. צבועים שכמונו.

 5. גם לכל מי שצועק נגד סמוטריץ, יש בעיה עם חוסר ההפרדה.
  פשוט הם יודעים שאם יסכימו עם סמוטריץ ולא יתקיפו אותו אז הם יקבלו כאב בטן. אז גם כשסמןטריץ צודק הכי קל לקרוא לו גזען. כשהשמאל היה בשלטון הערבים קיבלו הרבה פחות זכויות. ועכשיו כמנסים לבוא לטובת היהודים זה אסור וגזעני.
  גזען- אנטי פלסטיני. ואם סמוטריץ גזען אז כל מי שמכנה אותו כך יכול לכנות את עצמו אנטישמי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.