17:31 21/07/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > אלפים בעצרת תמיכה באלאור אזריה

אלפים בעצרת תמיכה באלאור אזריה

צ'רלי אזריה: "אנחנו עם חזק, אף אחד לא ישבור אותנו"

אלפי אנשים הגיעו אתמול  לכיכר רבין בתל אביב להשתתף בעצרת תמיכה בחייל אלאור אזריה. המפגינים עטופים בדגלי ישראל קראו לשחרר את אלאור והביעו תמיכה בחיילי צה"ל. את הערב הנחה שרון גל שגם יזם וארגן את העצרת. שרון ביקש מהציבור לומר פרק תהילים למען אלאור והקהל החל לשיר את שיר המעלות.

ראשונה עלתה לדבר אימו של אלאור אושרה אזריה שזכתה לחיבוק אוהב מצד הקהל שבמשך דקות אורכות הריע ומחא לה כפיים. אימו של אלאור קראה לו בדמעות "תהיה חזק בשבילי" והמשיכה "מקווה שבני יהיה בן חורין בחג הפסח". אביו של אלאור צ'רלי שר עם הציבור "עם ישראל חי" ואמר "אנחנו עם חזק ולא ניתן לאף אחד לשבור אותנו".

מי שעוד הגיעה להפגנה היא דבורה גונן, אימו של דני גונן ז"ל שנרצח בפיגוע סמוך לישוב דולב. דבורה גונן קראה להחיל עונש מוות למחבלים ואמרה "הזכות הגדולה של כל צעיר היא לשרת בצה"ל" והוסיפה "למרות הכל יש לשמור על אחדותנו… חיי לוחמינו קודמים לחחיו של כל מחבל".

רינת ספיבק בראיון עם אתי עזריה אחות של אלאור

אחריהם עלו בזה אחר זה מאור אדרי, מושיק עפיה וסאבלימינל. אדרי הלהיב את הקהל ושר איתם 'מי שמאמין לא מפחד' ואת 'הכל תלוי בך חבר אהיה חזק אל תשבר'. אחריו עלה לבמה מושיק עפיה.
סאבלימינל ביקש להדגיש: "שלא נתבלבל, זו עצרת תמיכה בצה"ל ובחייליו" והמשיך: "אף אחד לא יקרא לחייל צה"ל רוצח בגלל שהוא הרג מחבל".

 

עשרות אלפים בכיכר. צילום: ענבל ראובני TPS
עשרות אלפים בכיכר. צילום: ענבל ראובני TPS
מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

הח"כים הערבים בשער האריות. צילום: דוברות הרשימה המשותפת

סיכום יום הזעם: הנחישות משתלמת | פרשנות

זעם רב בקרב הפתח על אדישות הרחוב. לישראל נפתח חלון הזדמנויות נדיר לשינוי להחזרת השליטה בהר הבית בלי לפגוע במוסלמים