2:46 29/04/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > איימן עודה נאם בכנס לזכר ערפאת ברמאללה

איימן עודה נאם בכנס לזכר ערפאת ברמאללה

יו"ר הרשימה המשותפת השתתף ונאם בכנס לזכר ערפאת ברמאללה. ליברמן: "נפעל שלא יהיה חבר כנסת"

יו"ר הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה, השתתף היום (ה') בעצרת זיכרון ליאסר ערפאת שנערכה ברמאללה. מלבדו, השתתפו בעצרת לזכר מי שהיה יו"ר הרשות הפלסטינית ומייסד ארגון הטרור הפת"ח, גם ראש הממשלה הפלסטינית ראמי חמדאללה, חברי הוועד הפועל של אש"ף ועוד.

"להגיע ללוויה של פרס בירושלים הוא לא מוכן – לנאום לזכר ערפאת היום ברמאללה – כן", תקף בתגובה שר הביטחון ויו״ר ״ישראל ביתנו״, אביגדור ליברמן, בעמוד הפייסבוק שלו. והוסיף: "נמשיך לפעול כדי שהוא גם לא יהיה חבר בכנסת בירושלים אלא מקסימום חבר במועצה הפלסטינית ברמאללה".

%d7%a1%d7%a4%d7%9c%d7%99%d7%98-%d7%9c%d7%99%d7%91%d7%a8%d7%9e%d7%9f-%d7%a2%d7%95%d7%93%d7%94
"נמשיך לפעול כדי שהוא גם לא יהיה חבר בכנסת בירושלים אלא מקסימום חבר במועצה הפלסטינית ברמאללה". ליברמן על עודה

על כך השיב עודה: "הגעתי היום לרמאללה על מנת להעביר מסר של שלום ותקווה אך אצל שר ההסתה והשנאה מסרים כאלה כלל לא נשמעים. ליברמן רוצה לגרש את כל הציבור הערבי מהאזרחות ולכן מחפש כל הזדמנות להסית כנגדנו, אבל אנחנו כאן כדי להישאר גם באום אל פחם גם בחיפה גם ברהט וגם בכנסת".

גם ראש הרשות הפלסטינית הנוכחי, אבו מאזן, שאירח את העצרת בארמונו, נאם בה ואמר כי החקירה לגבי זהות רוצחיו של עראפת תימשך עד שיתגלו והוסיף: "אני אישית יודע מי הם אבל עדותי לא מספיקה".

 

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

423

התפרעויות אלימות של פלסטינים במספר מוקדים

הפגנות אלימות ועימותים בין פלסטינים לכוחותינו התרחשו היום במספר זירות, לאחר הכרזת "יום זעם" כאות הזדהות עם המחבלים שובתי הרעב בכלא הישראלי

תגובה אחת

  1. ליברמן! האדם הזה הוא אויר חבל על המאמץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.