מבזקים

שידור חי מהשבעת הנשיא דונלד טראמפ בוושינגטון📹

כניסת שבת: 16:27, צאת שבת: 17:41

אהוד בנאי: עדיין לא קולט שמאיר האהוב כבר לא איתנו

ביום ההשבעה: סיור מיוחד במזרח י-ם

שני ציידי חוחיות נעצרו באזור השפלה

רביב דרוקר: "נתניהו נהנתן"

קונסול ישראל בניו יורק: אנחנו בתקופת שיא מבחינת שת"פ עם ארה"ב 

ראשון לציון: רוכב אופניים חשמלים נפצע בינוני בתאונה

הרצוג מודה לאובמה: "שמונה שנים של ידידות ותמיכה"

צפו: קבלת שבת מול ביתו של בנט

דף הבית > אקטואליה וחדשות > אחרי התמוטטות קלינטון: טראמפ מוביל בסקרים

אחרי התמוטטות קלינטון: טראמפ מוביל בסקרים

4 ימים אחרי ההתמוטטות, מאבדת הילרי קלינטון את היתרון בסקרים. בסקר ארצי שמפרסם ה"ניו יורק טיימס" מצטמצם הפער ל-2% בלבד; במדינת המפתח אוהיו מוביל טראמפ ב-5%

הילרי קלינטון תרצה למחוק את השבוע החולף מקמפיין הבחירות שלה. 4 ימים אחרי ההתמוטטות בטקס לציון 15 שנה לאסון התאומים, מאבדת המתמודדת הדמוקרטית את היתרון המובהק בסקרים ובחלקם אף מפגרת אחרי טראמפ.

מארק צל, נציג המפלגה הרפובליקנית בישראל, מתוך "כלכלי בלילה" 15.8.16

בסקר ה"ניו יורק טיימס" ורשת CNS שפורסם היום, זוכה קלינטון ל-46% תמיכה, ואילו טראמפ מקבל 44%. לפי הסקר, כאשר משקללים את שני המתמודדים העצמאים, גארי ג'ונסון וג'יל סטיין, התוצאה היא שוויון 42% בין טראמפ לקלינטון. הנתונים מצביעים על שחיקה דרמטית באחוזי התמיכה בקלינטון בשבוע האחרון, כאשר רק בתחילת החודש הובילה קלינטון בשמונה נקודות בממוצע בסקרים הארציים.

עיקר המאבק בין טראמפ לקלינטון יתרכז במדינות המפתח שניצחון בהן הכרחי בהתאם לשיטת הבחירות בארה"ב. גם בסקרים הבודקים את מדינות המפתח, קלינטון תתקשה למצוא נקודת אור. בסקר שמפרסמת סוכנות הידיעות בלומברג ונערך במדינת המפתח אוהיו, מקבל טראמפ 48% לעומת קלינטון שזוכה רק ל-43%. בשבוע שעבר הוביל טראמפ באוהיו באחוז בודד בלבד.  

בתוך כך, מנסה מטה המתמודדת הדמוקרטית לצמצם את נזקי ההתמוטטות והדיון סביב מצבה הרפואי של קלינטון. הבוקר פורסם מכתב שכתבה הרופאה האישית של קלינטון, ד"ר ליסה ברדק, ובו היא קובעת כי קלינטון "בריאה וכשירה לכהן כנשיאה. דלקת הריאות שבה לקתה נמצאת בנסיגה ואינה מדבקת"

עקיבא לם

עקיבא לם

עורך משנה באתר ערוץ 20
עקיבא לם

@akivalamm

עורך משנה, אתר ערוץ 20
עקיבא לם

אולי יעניין אותך גם

Gage Skidmore

הערב: טראמפ יושבע לנשיא ארה"ב

איל ההון מניו יורק יושבע הערב לנשיא ה-45 של ארה"ב, ויביא לשינוי במדיניותה של מנהיגת העולם החופשי. "נעשה דברים שלא נעשו כאן במשך עשורים רבים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.