דף הבית > אקטואליה וחדשות > אוהיו: שוטר ירה למוות בנער בן 13

אוהיו: שוטר ירה למוות בנער בן 13

שוטר באוהיו, ארה"ב, הבחין בנער שחור בן 13 שהחזיק רובה אוויר וירה בו למוות: "זה היה נראה כמו נשק שיכול להרוג"

תקרית חמורה באוהיו, ארה"ב, עלולה להבעיר שוב את מחאת השחורים: שוטר לבן שהגיב אתמול (חמישי) לקריאה על שוד מזוין בעיר קולמבוס באוהיו הגיע לזירה והבחין בקרבת מקום בנער בן 13 שאוחז באקדח. השוטר, בריאן מייסון, ירה בנער טייר קינג למוות. רק לאחר מותו של הנער, התברר שנשא אקדח לא מזיק.

משפחתו של הנער זועמת וקוראת לחקור את השוטר. "ישנן סתירות בין דבריו לדבריהם של עדי הראייה", טענה עורכת הדין של המשפחה, צ'נדה בראון. "המשפחה המומה מתיאור המשטרה את האירועים, שלא מאפיינים את טייר".

לטענת המשטרה, השוטר הוזעק לזירה לאחר שגבר התלונן כי נשדד באיומי אקדח על ידי קבוצת אנשים. כשהגיע לזירה הבחין השוטר במספר אנשים נמלטים, דלק אחריהם וכשאחד מהם שלף אקדח – ירה בו למוות. אלא שהחשוד התברר כילד בן 13 עם רובה אוויר שכלל לא היה קשור לאירוע.

משטרת קולומבוס הגדירה את המקרה כ"טרגדיה" והעבירה את השוטר לתפקיד עורפי עד לסיום החקירה. "זה הדבר האחרון שנרצה שיקרה", אמר מפקדת משטרת קולומבוס, קים ג'ייקובס. "זה היה נראה כמו נשק שיכול להרוג".

בני המשפחה קראו לחקור את השוטר וטענו כי "ישנן סתירות בין דבריו לבין דבריהם של עדי ראייה". "המשפחה כמובן נסערת", אמרה באה כוחם, עו"ד צ'נדה בראון. "טייר היה נער טיפוסי שאהב כדורגל, פוטבול, הוקי והתעמלות. המשפחה המומה מתיאור המשטרה את האירועים, שלא מאפיינים את טייר".

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

"מחר זה הבן שלכם". צ'רלי אזריה ועו"ד שפטל

"היום זה קרה לבן שלי, מחר זה יכול לקרות לבן שלך"

האם יש דין אחד לכולם בצבא? ומה פשר היחס השונה שקיבלו אל"מ שומר לאלאור אזריה חרף הדמיון בין המקרים? צ'רלי אזריה: "שומר פעל נכון וגם הבן שלי פעל נכון"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.